Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Меден Месец

Комплетно посветени на заљубените.
Затоа Медениот Месец во Аурора Ресорт и СПА е истиот за кој сонувате. Најдоброто место за меден месец на Балканот, со луксузно сместување и чиста природа, од свеж планински воздух до итнтимен СПА третман и ексклузивно гастрономско искуство.

 • 396093_574356765927120_1026734864_n
 • 58236_573983982631065_646667356_n
 • 6636_573984035964393_503352438_n
 • 1010981_790501177646010_1464903043_n
 • 13460938_10206541851725388_394430889_o

    Меден Месец Пакет
Романтична вечера, интимно СПА, релакс масажи и многу повеќе…

3 дена / 2 ноќевања со појадок и вечера

 Сместување

Цена на Пакет

Art Studio

€299/18,538мкд.

 • Ден 1
  Check in после 14:00
  (Романтична декорација во Студиото)
  Романтична вечера покрај базен (шише вино вклучено)
  Интимно вечерно СПА(Џакузи, Парна бања, Сауна, Внатрешен затоплен базен)
 • Ден 2
  Утринско кафе со појадок на балконот (room service)
  Релакс масажа – 30 мин. Романтична вечера во приватниот парк на Арт Студиото (шише вино вклучено)
  Интимно вечерно СПА(Џакузи, Парна бања, Сауна, Внатрешен затоплен базен)
 • Dен 3
  Утринско кафе со појадок на балконот (room service)
  Check out: 12:00
Send Request

Request form

Fill the form bellow to send your request:

Please leave this field empty.