Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

СПА услуги

  • DSC_2348
  • Внатрешен загреан базен
  • Сауна
  • Парна бања
  • Џакузи
  • Просторија за релаксација и медитација со можност за чај
  • Масажи од професионален физиотерапевт