Berovo, MK 25°C

Languages:

EN MK

Menu

Илинденски Пакет

Прославете го овој Илинден со Аурора Ресорт и СПА

  • leto
  • _NAC2367
  • Aurora 3 86
  • Bazen-1
  • _NAC3025s
  • seasonal
  • lake

 

Илинденски Пакет

4 дена/ 3 ноќевања со вклучени појадок и вечера + користење на СПА

Тип на Соба

 Цена по лице 

 Доплата за дополнително ноќевање  по лице 

Супериор

144€ / 8,928 мкд

40€ / 2480 мкд

Де Лукс / Џуниор Свит

164€ / 10,168 мкд

45€  / 2,790 мкд

Апартман / Арт студио

194€ / 12,028 мкд

50€ / 3,100 мкд

Вила Апартман (мин 4 Возрасни)

154€ / 9,548 мкд

45€ / 2,790 мкд

 

Availability

01-06 Август 2018

Notes

*** Освен во пакетите каде е наведено поинаку, сместувањето и цената за деца е во согласност со регуларните правила на хотелот (дете на возраст до 05.99 год бесплатно, дете на возрастод 6 до 12 год плаќа 50% од цената за возрасен)
*** Цените се изразени во Евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс од 62,00 ден за 1 еур.
*** Цените не вклучуваат осигурување и туристичка такса за престој (45 ден. од лице по ноќевање). Се плаќа на рецепција во хотелот
*** За резервација потребна е уплата од 50% од вкупната цена на аранжманот. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 5 дена пред пристигнување. Доколку резервацијата биде откажана 10 до 5 дена пред датумот на пристигнување има задолжување од 50% од вкупната цена; За подоцнежен отказ на резервација задолжувањето е во износ од целата сума на пакетот.
*** Влез во СПА центарот и користење сите негови содржини на деца под 10 год е забрането. За деца од 10 до 12 години, придружба на родител е неопходна и е дозволено само користење на внатрешниот базен.

Package Details

Пакетот е на база на Полу Пансион (појадок и вечера)

Во пакетот е вклучено користење на СПА услугите (парна бања, сауна и затоплен внатрешен базен) со претходна  резервација на термини од 1 час.

Надворешниот базен Ви е на располагање за време на целиот престој.

Доплата за Полн Пансион ( Вклучен Ручек) = 10 ЕУР по лице за ден.

Доплата за трето возрасно лице е со попуст од 20% од цената за еден возрасен.