Berovo, MK 25°C

Languages:

EN MK

Menu

Пакет за Богородица

  • Aurora 3 86
  • grab
  • Aurora 3 75
  • Aurora 3 104
  • Aurora 3 85
  • 1150141_790614210968040_1687459006_n

Пакет за Богородица

4  дена / 3 ноќевања со појадок и вечера + СПА +

Специјална прослава на 28 Август 2018 со скара на жар и звуците на традиционалната македонска музика

Тип на Соба 

Цена по лице 

        Доплата за дополнително ноќевање по лице 

Супериор

159 € / 9,858 мкд

40 € / 2,480 МКД

Делукс / Џуниор Свит

179 € / 11,098 мкд

45 € / 2,790 МКД

Апартман/Арт Студио

199 € / 12,338 мкд

50 € / 3,100 МКД

Вила Апартман

169 € /  10,478 мкд

45 € / 2,790 МКД

 

Availability

24 - 29 Август 2018

Notes

*** Освен во пакетите каде е наведено поинаку, сместувањето и цената за деца е во согласност со регуларните правила на хотелот (дете на возраст до 05.99 год бесплатно, дете на возрастод 6 до 12 год плаќа 50% од цената за возрасен)
*** Цените се изразени во Евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс од 62,00 ден за 1 еур.
*** Цените не вклучуваат осигурување и туристичка такса за престој (45 ден. од лице по ноќевање). Се плаќа на рецепција во хотелот
*** За резервација потребна е уплата од 50% од вкупната цена на аранжманот. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 5 дена пред пристигнување. Доколку резервацијата биде откажана 10 до 5 дена пред датумот на пристигнување има задолжување од 50% од вкупната цена; За подоцнежен отказ на резервација задолжувањето е во износ од целата сума на пакетот.
*** Влез во спа центарот и користење сите негови содржини на деца под 10 год е забрането. За деца од 10 до 12 год, придружба на родител е неопходна и е дозволено само користење на внатрешниот базен.

Package Details

Пакетот е на база на полу пансион (појадок и вечера);

Специјална прослава на 28 Август 2018 со скара на жар и звуците на традиционалната македонска музика;

Користење на СПА (парана бања, сауна и затворен внатрешен базен) по 1 час дневно;

Користење на надворешен базен за време на целиот престој;

Доплата за Полн Пансион ( Вклучен Ручек) = 10ЕУР по лице за ден.

Доплата за трето возрасно лице е со попуст од 20% од цената за еден возрасен .