Berovo, MK 33°C

Languages:

EN MK

Menu

Романтично Бегство

Дефинитивно на прво место на најпродавани пакети за изминатата година!
Бидете романтични, изненадете го Вашиот партнер со романтичен пакет во прекрасниот амбиент на Аурора Ресорт и СПА.

  • 58236_573983982631065_646667356_n
  • 156381_573984029297727_102033491_n
  • 72808_573983962631067_1944502432_n
  • DSC_2356
  • SPA-8'
  • grab

Романтично Бегство
Цена за 2 лица

3 дена / 2 ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА + Масажи

Тип на соба

Цена на пакет (Недела – Петок)

Цена на пакет
(Петок-Недела)

Делукс / Џуниор Свит

190 € / 11.780,00

225 € / 13.950,00

Availability

-Недела до петок
-Доплата за викенд: 35 €
-Понудата не важи за државни празници

Notes

*** Освен во пакетите каде е наведено поинаку, сместувањето и цената за деца е во согласност со регуларните правила на хотелот (дете на возраст до 05.99 год бесплатно, дете на возрастод 6 до 12 год плаќа 50% од цената за возрасен)
*** Цените се изразени во Евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс од 62,00 ден за 1 еур.
*** Цените не вклучуваат осигурување и туристичка такса за престој (45 ден. од лице по ноќевање). Се плаќа на рецепција во хотелот
*** За резервација потребна е уплата од 50% од вкупната цена на аранжманот. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 5 дена пред пристигнување. Доколку резервацијата биде откажана 10 до 5 дена пред датумот на пристигнување има задолжување од 50% од вкупната цена; За подоцнежен отказ на резервација задолжувањето е во износ од целата сума на пакетот.
*** Влез во спа центарот и користење сите негови содржини на деца под 10 год е забрането. За деца од 10 до 12 год, придружба на родител е неопходна и е дозволено само користење на внатрешниот базен.
***Пакетот не важи за државни празници

Package Details

  • 2 ноќевања во џуниор свит на полу пансион за две лица
  • 1 шампањ/вино во апартман за добредојде
  • бесплатно користење на СПА содржини 1 час дневно за двајца
  • 1 масажа по избор 30 минути