Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Неделна и Викенд Промоција

  • IMG_4338-HDR
  • 1454855_790613894301405_1080624237_n
  • DSC_7051
  • IMG8
  • IMG_9673
  • 45796405_302951313641760_6145973560625070080_n

Неделна и Викенд Промоција

3 дена / 2 ноќевања со појадок и вечера + СПА

Тип на соба

Цена по лице (неделна)

Цена по лице (викенд)

Дополнително ноќевање по лице

Супериор

75€ / 4.650,00

95€ / 5.890,00

32€ / 1.984,00  (Нед-Пет)

39€ / 2.418,00 (Викенд)

20 % Попуст за 3то возрасно лице во соба

 

Availability

*Неделната промоција е за престој од 2 ноќевања во периодот Недела – Пeток (пр.Недела-Вторник,Среда-Петок…).
*Викенд Промоцијата е за престој од Петок до Недела.
*Пакетот не важи за државни празници

Notes

*** Освен во пакетите каде е наведено поинаку, сместувањето и цената за деца е во согласност со регуларните правила на хотелот (дете на возраст до 05.99 год бесплатно, дете на возрастод 6 до 12 год плаќа 50% од цената за возрасен)
*** Цените се изразени во Евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс од 62,00 ден за 1 еур.
*** Цените не вклучуваат осигурување и туристичка такса за престој (45 ден. од лице по ноќевање). Се плаќа на рецепција во хотелот
*** За резервација потребна е уплата од 50% од вкупната цена на аранжманот. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 5 дена пред пристигнување. Доколку резервацијата биде откажана 10 до 5 дена пред датумот на пристигнување има задолжување од 50% од вкупната цена; За подоцнежен отказ на резервација задолжувањето е во износ од целата сума на пакетот.
*** Влез во спа центарот и користење сите негови содржини на деца под 10 год е забрането. За деца од 10 до 12 год, придружба на родител е неопходна и е дозволено само користење на внатрешниот базен.
***Пакетот не важи за државни празници

Package Details

Поволна неделна и викенд промоција:

– 3 дена /  2 ноќевања на база полу пансион (појадок и вечера);

–  користење на внатрешен базен, парна бања и сауна во СПА центарот 1 час дневно.