Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Промотивни ваучери

ПОДАРИ НАСМЕВСКА ОВОЈ ОКТОМВРИ
Незаборавен одмор на планина достапен по СУПЕР ЦЕНА
ОДБЕРИ: ⚪SILVER, 🟡GOLD или ⚫PLATINUM и препушти се во незаборавни доживувања по одлична цена.

АКЦИЈАТА ТРАЕ ДО 30.04.2023

  • SILVER
  • GOLD
  • PLATINUM
Send Request

Request form

Испратете ни порака

Име*

Е-маил*

Наслов

Порака*

Please leave this field empty.

⚪SILVER VOUCHER – 1990 МКД.

Ваучерот е наменет за лице од ден во двокреветна SUPERIOR соба на база ноќевање со појадок + СПА и 20% попуст на дополнителни резервации за масажи.
Ваучерот не е валиден за викенд (Петок и Сабота), како и за време државни празници.

🟡 GOLD VOUCHER – 2450 МКД.

Ваучерот е наменет за лице од ден за сместување во двокреветна висока категорија на соба (JUNIOR SUITE, DELUXE, APARTMENT) на база ноќевање со лесна вечера со вклучен пијалок по лице од селектирано мени + СПА и 20% попуст на дополнителна резервации за масажи. Ваучерот не е валиден за викенд (Петок и Сабота), како и за време државни празници.

⚫PLATINUM VOUCHER – 2990 МКД

Ваучерот е наменет за лице од ден за сместување во двокреветна висока категорија на соба (JUNIOR SUITE, DELUXE, APARTMENT) на база ноќевање со пансионска вечера со вклучен пијалок по лице од селектирано мени + СПА и 20% попуст на дополнителна резервации за масажи.
Ваучерот може да се користи за викенд согласно политиките на хотелот.
Ваучерот не е валиден за државни празници.

Availability

Валидност на ваучерите од 01.10.2022 до 30.04.2023
Ваучерите не важат за државни празници и денови кога хотелот има подготвени други специјални пакети.
✅ Во GOLD & PLATINUM со вечерата е вклучен пијалок од селектирано мени.
✅️ PLATINUM ваучерот е валиден за ВИКЕНД.

Notes

Цените не вклучуваат осигурување и туристичка такса за престој
(45 денари од лице по ноќевање за возрасен односно 5 денари по лице за деца до 12 години). Овој износ се плаќа на рецепција во хотелот;
Политика за сместување на деца е во согласност со регуларните правила на хотелот,поделени во субкатегорија согласно купениот ваучер.
СИЛВЕР ВАУЧЕР
- дете на возраст до 11.99 бесплатно
- второ дете на возраст од 3 до 11.99 год. плаќа 50% од цената на ваучер.
- дете над 12 години,односно трето возрасно лице , плаќа 70% од цената на ваучер.
ГОЛД ВАУЧЕР
- дете на возраст до 2.99 год бесплатно;
- дете на возраст од 3 до 11.99 год. плаќа 310 МКД по ноќевање.
- второ дете на возраст од 3 до 11.99 год. плаќа 50% од цената на ваучер.
- дете над 12 години,односно трето возрасно лице , плаќа 70% од цената на ваучер.
ПЛАТИНУМ ВАУЧЕР
- дете на возраст до 2.99 год бесплатно;
- дете на возраст од 3 до 11.99 год. плаќа 620 МКД по ноќевање.
- второ дете на возраст од 3 до 11.99 год. плаќа 50% од цената на ваучер.
- дете над 12 години,односно трето возрасно лице , плаќа 70% од цената на ваучер.

Package Details

Ваучерот може да се искористи само со претходна резервација.

Ваучерот ке биде испратен по електронска форма по регистрирана уплата.

Ваучерот не е валиден за државни празници.
КУПИ СЕГА: 👇
📧 info@auroraresort.mk
☎️ +38975451567
☎️ +38978421498