Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Ресторани и барови

На Ваша услуга...

 • 1625734_790613987634729_170377479_n
 • Aurora 3 107
 • Aurora 3 104
 • Aurora 3 103
 • 297592_300383049991161_97691586_n
 • Aurora 3 110
 • Aurora 3 109
 • Aurora 3 101
 • Aurora 3 104
 • tiramis
 • ivana na kamin
 • 45796405_302951313641760_6145973560625070080_n-150x150
 • gurman skara
 • “Ресторан”
 • “Лоби Бар”
 • “Фурна Бар”
 • “Pool Bar”

Ресторанот е уникатно архитектурно ремек-дело со голем избор на специјалитети од надалеку прочуената локална Беровска кујна. Со огромен избор од ексклузивна селекција на вина од најстарите Македонски лозовни насади. Сето тоа комбинирано со беспрекорна услуга е идеалното место за организирање на банкети и специјални настани.
Прославете го појадокот или вечерата во ова ремек-дело од ресторан кајшто благодатта на природата и највисоките модни стандарди се среќаваат и креираат судар од луксуз, гламур и модерна уметност. Почуствувајте ја топлината на раскошниот камин и дозволете да ги подигнеме вашите кулинарски очекувања со превкусни деликатеси придружени од беспрекорна услуга и исклучителна атмосфера. Нашиот високо квалификуван тим од професионалци е посветен да Ви го приушти најквалитетното гастрономско искуство и да го разгали вашиот осет за вкус со деликатесни гурмански специјалитети. Нашата кујна посветува огромно внимание за набавка на екстремно свежи, здрави и органски производи од локалниот регион.