Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Сместување

Каде и да ве понесат околностите преку ден, на крајот од денот знаете дека, сета удобност и релаксација потребна за да ги наполните батериите и да се релаксирате Ве очекуваат тука. Луксузните и елегантни соби дизајнирани со специјална цел да понудат неверојатен комфорт го очекуваат Вашето присуство. Секоја поединечна соба е изработена од еколошки матерјали кои се одразуваат на беспрекорно чистата борова шума која што го опкружува ресортот.

Aurora 3 67 More details

Супериор

Size: 28 sqm

Beds: Голем брачен кревет или два одвоени кревети, и една фотеља на отварање

Capacity: 3 возрасни +1 дете (0-2,99 год.)

View: Поглед кон езерото или кон паркот

Aurora 3 42 More details

Делукс

Size: 38 sqm

Beds: Голем брачен кревет или два одвоени кревети +1 тросед на отварање

Capacity: 3 возрасни+ 1 дете 0-11,99 год.

View: Поглед кон кањонот/базенот

DSC_5873 More details

Џуниор Свит

Size: 38 sqm

Beds: Голем брачен кревет +1 петосед на отварање во дневниот престој

Capacity: 3 возрасни + 1 дете 0-11,99 год.

View: Поглед кон езерото или кон Парк/Ресторан/Базен

DSC_7019 More details

Апартман

Size: 55 sqm

Beds: Голем брачен кревет и посебен дневен престој со петосед на отварање

Capacity: 3 возрасни + 1 дете (0-11,99 год.)

View: Поглед кон ресторанот и базенот

DSC_7071 More details

Вила Апартман

Size: 80 sqm

Beds: Еден брачен кревет+ два одвоени кревети + одделен дневен престој со петосед на отварање

Capacity: 5 возрасни+ 1 дете ( 0-11.99 год.)

View: Поглед кон езерото

viber_image_2021-04-13_14-44-40 More details

Арт Студио

Size: 50 sqm

Beds: Голем брачен кревет

Capacity: 2 возрасни + 2 деца ( едно до 3 год, другото до 6 год.)

View: Поглед кон езерото