Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Делукс

 • Aurora 3 45
 • Aurora 3 44
 • Aurora 3 42
 • DSC_7038
 • DSC_5878
 • Aurora 3 46
 • Soba-5b

Room Description

Впуштете се во чист комфорт и уживајте во неверојатна луксузна атмосфера збогатена со префинети уметнички ремек-дела закачени по ѕидовите терајќи Ве да го разбудите уметникот во себе. Уживајте во пет ѕвезден комфорт и осетете ја на своја кожа недопрената чистота на овој планински рај од својот приватен балкон.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size брачен кревет (по барање 2 одделни (SNGL) кревети (1,20m.)
 • Комфортна софа
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф
 • Балкон
Send Request

Request form

Please leave this field empty.