Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Вила Апартман

 • DSC_7071
 • DSC_7065
 • DSC_7067
 • DSC_7074
 • DSC_7075
 • DSC_7077
 • DSC_7079
 • DSC_7080
 • DSC_7082

Room Description

Ценители сте на простор и комфорт? Тогаш Вила Апартманите се најдобриот избор за Вас и вашата фамилија или пријатели. Оваа комбинација од две приватни спални соби со извонреден дизајн и посебна дневна соба создаваат совршена рајска средина за престој. Излезете на балконот и уживајте во неверојатна глетка од приказните којашто само Вила апартманите можат да Ви ја пружат.За момент внесете се во чисто задоволство и нова димензија на луксуз кадешто интимноста, убавината и модерната уметност преовладуваат.

Карактеристики:

 • Два ката (80sqm)
 • Дневна соба на прв кат
 • Канцалерија
 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • Петосед
 • Луксузна бања
 • Одделна спална соба со брачен кревет на втор кат
 • Одделна спална соба со два посебни кревети на втор кат
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф (по барање)
 • Балкон
 • Приватен паркинг
 • Парк
Send Request

Request form

Please leave this field empty.