Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Супериор

 • Aurora 3 67
 • Aurora 3 66
 • Aurora 3 64
 • Aurora 3 68
 • DSC_7038
 • DSC_0366s
 • DSC_5884
 • DSC_5889

Room Description

Направете го Вашиот избор да престојувате во некоја од елегантните Супериор соби дизајнирани по последните модни трендови каде што светлата палета на бои и деликатно избраниот модерен мебел создаваат комфорна и хармонична атмосфера. Излезете на балконот и почуствувајте ја магијата на пејзажот, оставете ги за момент секојдневните обврски и релаксирајте се и сонувајте со отворени очи во оваа чиста ведрина.

Карактеристики

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • бесплатен WiFi интернет
 • King Size брачен кревет (по барање 2 одделни (SNGL) кревети (1,20m.)
 • Комфортен (SNGL) кауч
 • Целосно опремена бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • Минибар (полнење на  барање)
 • Апарати за подготовка на кафе и чај
 • Балкон
Send Request

Request form

Please leave this field empty.