Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Џуниор Свит

 • DSC_5863
 • DSC_5856
 • DSC_5872
 • DSC_5873
 • Aurora 3 36
 • Aurora 3 34
 • Aurora 3 32
 • DSC_5877
 • DSC_5867

Room Description

Релаксирајте се во уникатниот дух на Џуниор Суит апартманите, со поглед накај недопрената убавина на Малешевските планини, која што Ви го одзема здивот. Впуштете се во пет ѕвезден комфорт и услуга од светска класа. Моделирани по највисоките светски модни стандарди меѓутоа одразувајќи ја чистата шумска природа, Џуниор Суит апартманите содржат специјално дизајнирани брачни кревети со високо квалитетни душеци и перници создадени за потполен комфорт давајќи Ви го одморот што го заслужувате. После три скалила се наоѓа смислено декориранатa дневна соба кадешто ќе се најдете опкружени од уникатни и оригинални уметнички ремек-дела од најпознатите академски уметници од регионот и пошироко.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size Брачен кревет
 • Петосед
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • Минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф
 • Балкон
Send Request

Request form

Please leave this field empty.