Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Арт Студио

 • 1507189_790613840968077_1348890423_n
 • Aurora 3 50
 • Aurora 3 52
 • viber_image_2021-04-13_14-44-40
 • ART
 • ART 1

Room Description

Овде, каде што времетo запира, гушкајќи се со Вашиот/та сакан/а покрај раскошниот камин додека одразот на пламенот гори во вашите очи…направете си чај, сметете се удобно на тремот и дозволете на чудесната убавина на Малешевската природа да протече низ вашите вени, полнејќи ги вашите дробови со студен воздух којшто ќе ве натера да се чуствувате по спокојни од кога и да било…
Арт Студиото е најуникатниот и најудобниот апартман во целиот ресорт. Со својот престој го имаат почестено повеќето од најпознатите уметници на денешницата од регионот и пошироко. Паркот е идеално позициониран за обсервирање на езерото, кањонот, и беспрекорните борови врвови на Малешевските планини.

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size Брачен кревет
 • Минибар ( Полнење на барање )
 • Луксузен дневен простор
 • Целосно опремена  бања со туш кабина
 • Фен за коса
 • Раскошен камин
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Тераса
 • Парк
Send Request

Request form

Please leave this field empty.