Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

Апартман

 • DSC_7019
 • DSC_7020
 • DSC_7021
 • DSC_7024
 • DSC_7026
 • DSC_7034
 • DSC_7036
 • DSC_7037
 • DSC_7038

Room Description

Вкусете од славата на комплетниот луксуз и префинетоста кои што ги нудат Апартманите. Со модерни интериерни дизајни, бања со возвишени декорации и приватна спална соба отелотворувајќи безвременска елеганција и современ комфорт.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size Брачен кревет во посебна спална соба
 • Петосед во луксузна дневна соба
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф (по барање)
 • Балкон
Send Request

Request form

Please leave this field empty.