Berovo, MK -18°C

Languages:

EN MK

Menu

СПА центар

Посвете си малку време и избегајте од секојдневието за да се насладите на тотална релаксација во уникатниот и единствен СПА центар. Изберете го најповолниот третман за Вас , разгалете ги сите ваши сетила и почуствувајте се нежно и подмладено.

 • _NAC8794
 • SPA-4
 • _NAC8887
 • DSC_2352
 • _NAC8865
 • DSC_2355
 • _NAC8889
 • DSC_2356
 • _NAC8787
 • DSC_2412
 • _NAC8847
 • DSC_2419
 • _NAC8857

Велнес и СПА центарот во Аурора Ресорт е хармонично дизајнирано место, коешто содржи избор од содржини и услуги пружајќи се’ за Вашата потполна релаксација.

 • Внатрешен базен (затоплен)
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Соба за релаксација и медитирање со можност за освежување
 • Избор на масажи од професионален физиотерапевт

Дојдете да се насладите на чувството на задоволство!